Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Panie Jezu ufam tobie, proszę o zdrowie, opiekę Bożą i błogosławieństwo Boże dla mnie, mamy, braci i rodziny. Jezu ufam Tobie!
Panie Jezu, zmiłuj się nade mną i proszę pobłogosław moje małżeństwo łaską rodzicielstwa... Proszę Panie... Jezu ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Tobie w rocznicę śmierci duszę śp. Marianny Przywitowskiej. Jezu ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, polecam Tobie w dniu imienin duszę śp. Jerzego Przywitowskiego. Jezu ufam Tobie!
Boże Miłosierny dziękuje za każdy dzień spędzony z Tobą. Beata
wyjednaj dla mnie łaskę zdrowia. Uchroń nas przed epidemią, zarazą, głodem. Proszę o ochronę przed różnymi chorobami i ich skutkami i o ochronę przed koronawirusem i jego skutkami mnie moich rodziców brata, rodziny i Zbyszka, wujków Józefa i Jana z Gryfina, o oddalenie epidemii koronawirusa od Polski i świata. Jezu! Ufam Tobie!
Proszę o zdrowie, opiekę Bożą i błogosławieństwo Boże dla mnie, mamy, braci i rodziny. Jezu! Ufam Tobie!
Błagam o modlitwę w intencji Piotra o łaski dla niego. Jezu! Ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, ufam Tobie i zawierzam Ci moją Rodzinę, córkę Elizę pracująca na zakaźnym jej męża, syna Dawida przebywającego w centrum epidemii w Holandii i Agatę, córkę Karolinę, męża Aleksandra i siebie samą. Przeprowadź nas szczęśliwie przez tą pandemię, pozwól cieszyć się pięknem stworzonego przez Ciebie świata, głosić Twoją chwałę i dotrzeć kiedyś do wiecznej szczęśliwości. Jezu! Ufam Tobie! Twoja czcicielka.
Boże Miłosierny! Ciebie prosimy o zdrowie dla Mikołaja, o pomoc w leczeniu. O zbawienie, uzdrowienie Mikołaja, Tomasza, Ani, rodziny, rodzeństwa. Za Ele, rodzinę, o zbawienie, uzdrowienie. O przebłaganie, wynagrodzenie za grzechy w rodzinie Milczarskich, Sikorów, Saternus, Pelka, Szydlowskich, Algiert, Marciniak. Za zmarłych z tych rodzin o Niebo, za zmarłych rodziców śp. Janiny, Mariana Saternus o zbawienie. Za dusze w czyśćcu cierpiące, za dzieci utracone, o zbawienie samobójców, grzeszników. Za tych co prosili o modlitwę. Za chorych, cierpiących, w nałogach. O zbawienie rodaków, za naszą Ojczyznę, o pokój, zgodę. O ochronę przed zarazą dla nas i świata całego. Jezu! Ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o uzdrowienie Danuty z chłoniaka, szpiku i bólów biodra, o uzdrowienie męża z bólów kręgosłupa, o zdrowie i potrzebne łaski dla całej rodziny, o ochronę całej rodziny przed koronawirusem, o wygaśnięcie epidemii w Polsce i na całym świecie. Jezu! Ufam Tobie!
Jezu Ciebie prosimy o zdrowie dla Mikołaja, o pomoc w leczeniu. O zbawienie, uzdrowienie Mikołaja, Tomasza, Ani, rodziny, rodzeństwa. Za Ele, rodzinę, o zbawienie, uzdrowienie. O przebłaganie, wynagrodzenie za grzechy w rodzinie Milczarskich, Sikorow, Saternus, Pelka, Szydlowskich, Algiert, Marciniak. Za zmarłych z tych rodzin o Niebo, za zmarłych rodziców śp. Janiny, Mariana Saternus o zbawienie. Za dusze w czyśćcu cierpiące, za dzieci utracone, o zbawienie samobójców, grzeszników. Za tych co prosili o modlitwę. Za chorych, cierpiących, w nałogach. O zbawienie rodaków, za naszą Ojczyznę, o pokój, zgodę. O ochronę przed zarazą dla nas i świata całego. Jezu! Ufam Tobie!
Proszę o wiarę i szczerą spowiedź dla Czesława, o łaskę przebaczenia i nawrócenia. Jezu, ufam Tobie!
Proszę o zdrowie potrzebne laski siły i o ochronę przed koronawirusem i jego skutkami i o ochronę przed chorobami i ich skutkami mnie moich rodziców brata rodzinę i wujków Józefa i Jana z Gryfina. Jezu, ufam Tobie!
Jezu pomóż mojej rodzinie w nawróceniu. Przywróć spokój duszy i uzdrów mojego syna. Jezu daj mi czas i sposób na odkupienie moich strasznych grzechów. Jezu, ufam Tobie! Dorota
Boże Ojcze udziel nam Ducha Świętego, wybaw nas od naszych nieprzyjaciół i tych, którzy nas nienawidzą, okaż miłosierdzie nad naszymi grzechami i udziel błogosławieństwa we wszystkich sprawach. Jezu, ufam Tobie!
Proszę abym zobaczyła, w swoich intencjach, Boga żywego, działającego z cala swoja mocą. Proszę o oddalenie, usuniecie, tego wszystkiego, co nie pozwala mi zdobyć łask o które się modlę. Proszę o modlitwę dziękczynną, za wszystkie otrzymane łaski. Jezu ufam Tobie! Sylwia Wójtowicz.
Wyjednaj dla mnie łaskę zdrowia. Uchroń nas przed epidemią, zarazą, głodem. Proszę o ochronę przed różnymi chorobami i ich skutkami i o ochronę przed koronawirusem i jego skutkami mnie i moich rodziców brata, rodziny, o oddalenie epidemii koronawirusa od Polski. Jezu ufam Tobie!
Panie Jezu proszę w intencji Patryka o pomoc, wyrwij go z rąk zła, uzależnień, ocal go, uzdrów, napełnij wiarą, miłością, chroń go. Jezu ufam Tobie! Beata
Jezu przełam zatwardziałość mojego serca i pozwól mi dostąpić zbawienia wiecznego. Jezu proszę Cię o żal za grzechy w godzinę śmierci. Jezu proszę uratuj moja duszę. Jezu wybacz mi moje grzechy. Jezu ufam Tobie!
Boże Miłosierny dziękuję za Twoją Miłość i miłosierdzie dla nas i całego świata. Proszę pomóż Patrykowi w jego życiu, ocal go od zła, prowadź go jego drogą, żeby odnalazł sens swojego życia i cel, miłość, nadzieję i wiarę. Otocz go opieką, postaw dobrych ludzi na jego drodze. Ocal naszą rodzinę od złego, prowadź nas Jezu właściwymi drogami, nie zapominaj o nas, kochaj nas i naucz kochać, naucz rozumieć innych, naucz przebaczać. Dopomóż Arlecie i jej rodzinie, otocz opieka i broń przed złym, szczególnie Mariusza i Nadię. Pomóż Paulince w jej życiu. Otocz opieką nasze małżeństwo, ocal je. Jezu ufam Tobie! Beata
Dla Janusza o nawrócenie i przemianę życia, aby z miłością i czułością przytulił do swego ojcowskiego serca swojego syna Jakuba. Jezu! ufam Tobie!
Dziękuję Ci Panie Jezu za nieograniczone Miłosierdzie Twoje. Jezu! ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o cud uzdrowienia dla mojej córki Kasi z ciężkiej nerwicy, alergii pokarmowej, choroby hashimoto, ciężkiej choroby żołądka i przełyku, która utrudnia jedzenie, anemii i endometriozy. Jezu nie pozwól żeby więcej cierpiała, ona tak bardzo Cię kocha. Otrzyj jej łzy i nasze, ochron naszą rodzinę i cały świat przed wirusem. Jezu, ufam Tobie!
Proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Wacława. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu Miłosierny proszę pomóż Arlecie, przyjdź z miłością, opieką do niej, wesprzyj ją, dodaj radości, nadziei, otuchy w trudnych dla niej chwilach. Napełnij radością jej serce. Bądź z nią i jej rodziną. Otocz naszą rodzinę opieką. Bądź z nami. Dziękuję za miłość Twoją, radość, nadzieję, wiarę dla nas i całego świata. Jezu, ufam Tobie! Beata
Proszę o ochronę przed różnymi chorobami i ich skutkami i o ochronę przed koronawirusem i jego skutkami mnie moich rodziców brata, rodziny i Zbyszka Kołodzieja, o oddalenie epidemii koronawirusa od Polski i świata. Jezu, ufam Tobie!
Miłosierny Boże odsuń swoją potężną ręką koronowirusa ode mnie, mojej rodziny i całej ludzkości, daj nam szansę na poprawę ... Jezu, ufam Tobie!
Wszechmogący Boże, widzisz jak, patrząc po ludzku, tu na Ziemi wszyscy cierpią i nie wiedzą jak mają sobie z wszystkim radzić. Jednak dla Ciebie wszystko jest możliwe. Ty stworzyłeś Świat cały i podtrzymujesz go w istnieniu. Proszę Cię, przez Twą nieskończoną miłość do człowieka za którego oddałeś swoje życie, przyjdź z łaską uzdrowienia dla ludzi chorych na koronawirusa, umierających, ich rodzin i całego Świata. Niech ukaże się Twoja Chwała, aby wszyscy poznali, że Ty jesteś Bogiem i wiesz jak walczyć z szatanem. Jezu, ufam Tobie! Gosia
Proszę o ochronę przed różnymi chorobami i ich skutkami, o ochronę przed koronawirusem i jego skutkami mnie, moich rodziców, brata, całęj rodziny i Zbyszka, o oddalenie epidemii koronawirusa od Polski i świata. Jezu, ufam Tobie!
12345678910...